dietetyk

PSYCHODIETETYK

ALEKSANDRA BAMBROWICZ KOŁAKOWSKA 

logo_znak_jts_bez_tla_by_rfr (1).png

Wsparcie, na które możesz liczyć

Dla kogo?

Zmagasz z jakąś przeszkodą życiową, próbowałaś/eś wielu diet, korzystałaś/es z miliona porad jednak dalej nie możesz schudnąć, bądź też nawet jeśli udało Ci się osiągnąć wymarzoną masę ciała, kilogramy wracały w szybkim tempie.

Wiesz już, że potrzebujesz codziennego wsparcia i motywacji. Kogoś kto pomoże Ci przejść przez najtrudniejsze. Kto krok po kroku poprowadzi Cię do zdrowego stylu życia.

Czasami zwrócenie się po pomoc do certyfikowanego eksperta to najlepszy sposób na spojrzenie na problem z innej perspektywy. Jako zaangażowany, profesjonalny psychodietetyk  z  powagą traktuję Twoje dobre samopoczucie.

Kim jestem? 

Nazywam się Ola Bambrowicz Kołakowska jestem psychodietetykiem, Coachem  Zdrowego Odżywiania, terapeutą terapii skoncentrowanej na rozwiązania, praktykiem metody Kids Skills - Dam Radę, instruktorem Power Walk i Nordic Walking oraz masażystką.  Łączę poradnictwo zdrowotne z konkretnym działaniem.

Co otrzymasz?

Z przyjemnością oraz wielką ciekawością  poznam Twój świat, abyśmy wspólnie znaleźli najlepsze rozwiązania dla Twojej sytuacji, problemu, nawyku. W moim gabinecie w Redzie czy też on-line to Ty jesteś ekspertem od swojego życia, a ja znając zasady i sposoby poszukiwania rozwiązań poprowadzę Cię przez proces psychodietetyczny  poświęcając Ci uwagę i troskę, na jakie zasługujesz.  W mojej pracy psychodietetycznej wykorzystuję wiedzę  z dziedziny dietetyki, psychologii, terapii skoncentrowanej na rozwiązania, dialogu motywującego fizjologii, aktywności fizycznej oraz techniki relaksacyjne i mindfulness.  Wszystko po to, aby w kompleksowy sposób pomóc Ci dokonać trwałej i dobrej dla Ciebie zmiany.  

„Rozmawianie na temat pozytywnych doświadczeń prowadzi do poprawy samopoczucia, ogólnego zadowolenia z życia i daje jeszcze więcej energii“.

Nathaniel Lambert

 
 

SESJA PSYCHODIETETYCZNA

Według Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego: „Psycholodzy, terapeuci, psychodietetycy pomagają ludziom w każdym wieku żyć szczęśliwiej, zdrowiej i bardziej produktywnie“. Podczas konsultacji stosuję podejście terapii skoncentrowanej na rozwiązania oraz dialog motywujący. Dzięki  temu moi klienci dość szybko  wprowadzają skuteczne i pożyteczne dla nich zmiany do stylu życia. Podczas  60minutowej sesji porozmawiamy o Twoich nadziejach związanych z terapią, poszukamy Twoich mocnych stron, umiejętności, zasobów, które pomogą Ci w realizacji celów.  Po sesji otrzymasz podsumowanie  oraz zalecenia i inspiracje dotyczące planu żywieniowego i treningowego. Jeśli wybierzesz wersję 120 minutową, sprawdzimy i przeanalizujemy  też skład Twojego ciała oraz prześledzimy Twoje nawyki żywieniowe, tak abym mogła zaproponować Ci  zindywidualizowany Plan żywieniowy.  Osobom , które potrzebują codziennego wsparcia oraz motywacji proponuję wybranie Pakietu Psychodietetycznego zawierającego pełną opiekę terapeutyczną i dietetyczną przez 8 tygodni.